bmw

Import samochodów

Usiądź wygodnie.

Auta, które sprowadzamy nie są wybierane przypadkowo. Szczegółowa selekcja sprawia, że odbierając od nas samochód czujesz, że żyjesz. Doradzimy Ci i dobierzemy dla Ciebie auto z charakterem. Znamy się na tym nie od dziś.

Spraw sobie przyjemność.

Dlatego tutaj jesteś. Masz już dosyć przeciętności. Ciężko pracujesz i teraz jest czas sprawić sobie przyjemność. Oferujemy potężne auta, które dodadzą Ci jeszcze więcej pewności siebie i wyznaczą nowe standardy w Twoim życiu.

Import z USA i Kanady

Samochody z USA, chyba nie trzeba ich nikomu przedstawiać. Cechują się duża mocą i solidnymi markami. Idealne dla odważnych osób, które nieustannie szukają w życiu wyzwań.

Import z Japonii

Japończycy są niezwykle produktywni. Nie boją się pracy oraz rozwoju i dlatego ich produkty są znane z wysokiej precyzji i najnowocześniejszych technologii. Samochody z Japonii najlepiej pasują do spokojnych ludzi. Spokojnych, ale pewnych siebie i gotowych na najtrudniejsze przeciwności.

Import z Dubaju

Dla najbardziej wymagających kontrahentów poszerzyliśmy naszą działalność o Dubaj. To miejsce przesycone bogactwem, gdzie znajdziesz wszystkie elitarne modele samochodów. Opcja idealna dla tych, którzy chcą drzwi otwieranych do góry.

Na lądzie.
I na morzu.

Zdajemy sobie sprawę z potrzeb niektórych kontrahentów, dlatego do naszej oferty jako usługę uzupełniającą dodaliśmy import dodatkowych pojazdów. W razie potrzeby jesteśmy w stanie sprowadzić quady, motocykle, skutery śnieżne, skutery wodne i motorówki.

Skontaktuj się z naszym doradcą: +48 570 550 801