Przystanek luksus.

TOP PREMIUM CARS to więcej niż tylko samochody. To historia pasji, ciągłego rozwoju i nieustającej determinacji. Z nami przekraczasz bariery standardów i zyskujesz paszport do świata swoich marzeń.

Pogoń za doskonałością.

Nasza podróż zaczęła się od skromnego marzenia, a dziś realizujemy nawet najbardziej skomplikowane procesy importu. Niezwykła iskra pasji i niewyczerpana determinacja przekształciła naszą wizję motoryzacji w szlachetną misję, w której nie ma miejsca na kompromisy. Dziś TOP PREMIUM CARS to synonim doskonałości w świecie Twojej wygody.

Wizje stają się rzeczywistością, gdy łączymy wspólnie siły. Twoje potrzeby w połączeniu z naszymi umiejętnościami tworzą świat, w którym chcemy żyć.

Marcin Cierniak

CEO, TOP PREMIUM CARS

Nasza misja? Wolność.

Naszym celem jest przekraczanie barier kontynentalnych, aby spełniać marzenia wielu ludzi, którzy pragną poczuć się wyjątkowo. Dążymy do tego, by każda podróż była nie tylko przebytą trasą, ale przede wszystkim niezapomnianym przeżyciem, otoczonym pięknem i komfortem. Pojazdy, które importujemy są właśnie symbolem wolności – to one doskonale reprezentują naszą misję. Pracujemy nieustannie, nie zatrzymujemy się przed niczym.

Jesteśmy przekonani, że każdy powinien mieć możliwość odkrywania wygody niezwykłych pojazdów z całego świata. Celujemy w ponadprzeciętność i taką pasją chcemy zarażać ludzi i zwiększać ich świadomość, że pojazdy to coś więcej niż tylko jazda, to wolność.